Kalender 2019 – 2020

Officiële uitslagen en kalender U12 A september – december 2019 hier

Wedstrijddatum Aftrap Onderwerp Serie
31-08-2019 13:00 SMS Lubbeek – Oud-Heverlee Leuven D Niv.2 GEW. U12 -C-
07-09-2019 13:00 K.A.C. Betekom B Niv.3-2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
14-09-2019 13:00 SMS Lubbeek – K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 GEW. U12 -C-
21-09-2019 13:00 Sportief Rotselaar B Niv.2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
28-09-2019 12:00 V.K. Linden Niv.2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
05-10-2019 13:00 SMS Lubbeek – F.C. Averbode-Okselaar Niv.3-2 GEW. U12 -C-
12-10-2019 12:30 Stormvogels Haasrode B Niv.2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
19-10-2019 11:15 Oud-Heverlee Leuven D Niv.2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
26-10-2019 13:00 SMS Lubbeek – K.A.C. Betekom B Niv.3-2 GEW. U12 -C-
03-11-2019 09:30 K.V.C. Kessel Lo 2000 B Niv.2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
09-11-2019 13:00 SMS Lubbeek – Sportief Rotselaar B Niv.2 GEW. U12 -C-
16-11-2019 13:00 SMS Lubbeek – V.K. Linden Niv.2 GEW. U12 -C-
23-11-2019 10:00 F.C. Averbode-Okselaar Niv.3-2 – SMS Lubbeek GEW. U12 -C-
30-11-2019 13:00 SMS Lubbeek – Stormvogels Haasrode B Niv.2 GEW. U12 -C-

Officiële uitslagen en kalender U12 B september – december 2019 hier

Wedstrijddatum Aftrap Onderwerp Serie
31-08-2019 11:15 K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 – SMS Lubbeek GEW. U12 -M-
07-09-2019 12:00 SMS Lubbeek – Sna Keiberg Niv.1 GEW. U12 -M-
14-09-2019 12:00 SMS Lubbeek – K.F.C. Rapide Wezemaal A Niv.1 GEW. U12 -M-
28-09-2019 12:00 SMS Lubbeek – Rwl Sport B Niv.1 GEW. U12 -M-
05-10-2019 10:00 K.D.N. United Niv.1 – SMS Lubbeek GEW. U12 -M-
12-10-2019 12:00 SMS Lubbeek – K.F.C. Baal Niv.1 GEW. U12 -M-
19-10-2019 12:00 SMS Lubbeek – K.V.V. Scherpenheuvel Sport Niv.1 GEW. U12 -M-
26-10-2019 13:30 Sna Keiberg Niv.1 – SMS Lubbeek GEW. U12 -M-
02-11-2019 09:30 K.F.C. Rapide Wezemaal A Niv.1 – SMS Lubbeek GEW. U12 -M-
16-11-2019 10:00 Rwl Sport B Niv.1 – SMS Lubbeek GEW. U12 -M-
23-11-2019 12:00 SMS Lubbeek – K.D.N. United Niv.1 GEW. U12 -M-
30-11-2019 09:30 K.F.C. Baal Niv.1 – SMS Lubbeek GEW. U12 -M-